Городнянский уезд Черниговской губернии
Велико-Щимельская волость — с. Великий Щимель
Дроздовицкая волость — с. Дрозовицы
Любечская волость — м. Любеч
Мощонская волость — с. Мощонка
Ново-Боровичская волость — м. Новые Боровичи
Петрушинская волость — с. Петруши
Репкинская волость — м. Репки
Старо-Руднинская волость — с. Старая Рудня
Тупичевская волость — с. Тупичев
Ярыловичская волость — с. Новые Ярыловичи
Автуничи
Александровка
Александровский
Алешин
Алешинский
Алешня
Андреевка
Андруши
Анисовцы
Анновка
Антоновка
Аткельницкая Гута
Аткельня
Байкачевка
Барановка
Баханы
Безугловка
Березовый
Бериловка
Беседка
Беседки
Бириловка
Богородицкая Слобода
Большой Дирчин
Большой Злеев
Боровая
Боровицкая
Боровичи Новые
Боровичи Старые
Борозднина
Боханы
Брехуновка
Брехуны
Бречь
Бугаевича
Бугаевский
Буда
Будище
Буровка
Бутовка
Буховцы
Буянки
Быховцы
Ваганичи
Великий Дирчин
Великий Листвень
Великий Щимель
Велико-Весь
Вербичи
Вербовка
Веребьев
Владимировка
Воздвиженский
Войтяховича
Войцеховичин хутор
Воробьев
Выгода
Выр Сухой
Выр
Высокин
Выхвастов
Выхвастово
Галков
Гасичевка
Гвоздиковка
Гетьки
Гетьманская Руденька
Гетьманский
Гирев
Глебов хутор
Глиненка (Глининка)
Глинище
Глинянка
Гнездище
Гнездищево
Гнида
Голобурда
Голобурдый
Голубичи
Голубовка
Горностаевка
Городище
Городня
Городок
Горошковка
Горск
Грабова
Гребля Долгая
Грезна
Грекова хутор
Грекова
Грибов
Грибова Рудня
Грязна
Губари
Гусинка
Гусинки
Гутище
Гутнянка
Гутнячи
Даничи
Двух-Этажный
Деревины
Дирчин Большой (Великий)
Дихановка
Дмушин
Добрянка
Довгуны
Долгая Гребля
Дроздовица
Дроздовицкая
Дубовик
Дубовиков
Дубовиковский
Дубровное
Духовидина
Духовщина
Дырчин малый
Дырчин
Дыхановка
Евреинова хутор
Елин(о)
Енькова Рудня
Ефремов
Жабичи
Жабчицкая слобода
Ждановича хутор
Ждановича
Ждановичей
Жоведь (Жоводь)
Журавок
Заборский
Забужье
Загребельная
Задереевка
Займицкая Гута
Займище
Зайцов хутор
Заросский
Заямный
Звеничев
Звиничев
Здряговка
Змеи
Зубахи
Иванинов
Ивановский
Ивашков
Ивашковка
Ивчин Млинок
Илькуча
Ильмовка
Калеников
Калениковский
Каменица
Каменка
Камка
Каневский
Канципольский
Карабки
Карицкаго
Карповка
Карпуровка
Кашин хутор
Киселева
Кислая
Кислые
Клубовка
Клюсы
Ковалевский
Ковалевское
Колесице
Колесище
Комаровка
Конотоп
Коробки
Косачев
Костина Рудня
Кошелевка
Красновское
Красногорье
Красный
Красныя Горки
Красныя Горы
Кратынь
Крепковка
Крестовоздвиженск
Кримок
Кротин
Крымок
Кузничи
Кукари
Кукарь
Куликовка
Купиха
Кусеи
Куток
Кучиновка
Лашуки
Лебедевка
Лизунова Рудня
Листвен
Листвень Великий
Листвень Малый
Ловинь
Лозовые хутора
Лопатни
Лошуки
Лубьянка
Лубянка
Любачь
Любечь
Макишин
Макриевича хутор
Максимовича
Малая Рогозовка
Малочки
Малый Дырчин
Малый Злеев
Малый Листвень
Малый Щимель
Маньки
Мариенбург
Маслаковка
Миклашевская Рудня
Млинок Новый
Млинок
Млины Новые
Млын Новый
Мокриев
Мокроусовка
Молочки
Мохначи
Мощенки
Мощонка
Мутичева
Невкля
Непуть
Никола Воздвиженский
Николаевка
Никольск
Никольское
Новая Паперня
Новоселки
Новые Боровичи
Новые Млины
Новые Яриловичи
Новый Злеев
Новый Млин
Новый Млинок
Носовка
Озерщина
Озерщины
Орлик
Откильня
Павло-Ивановский
Паперновых
Паперня Новая
Паперня Старая
Паперня
Пасаховка
Пасеки
Певнавщина (Певневщина)
Пекуров Гай
Пекуровка
Передел
Переездинская Рудня
Перепись
Пересаж
Переточье
Пески
Песчанка
Петличное
Петрики
Петро-Анастасиевск
Петровка
Петровщина
Петруши
Пилипча
Пилипчи
Пищики
Плехи
Плехов
Плехтеевка
Погорелое
Познопалы
Познопалье
Политическая Руденька
Политическая Рудня
Политичная Рогозовка
Полторацкого хутор
Понищатенка хутор
Понищатиков
Посто(в)бица
Потельги
Присторон
Пузики
Пушкари
Пушкин
Пятницкий
Рагозки
Радуль
Разгуляй
Репки
Ржавец
Рогаские
Рогожские
Рогозки
Рогозна
Рогоща
Рожкова Слобода
Рубеж
Руденки
Рудни Угловской
Рудня Старая
Рымшин Гай
Свинопухи
Седилевка
Селище
Село Старое
Сельский
Семаки
Семендей
Семковка
Семоки
Сеньковка
Сенюки
Сиделевка
Сидоровка
Силичевка
Симковка
Скиток
Скрокваши
Слобода Духовская
Слобода
Слободка Новая
Слободка
Смалеговка
Смачь
Смичин
Смячка
Смячь
Смячь
Соловьев хутор
Солоновка
Солоновский Млинок
Софиевка
Сталповка
Старая Паперня
Старая Рудня
Старое село
Староселье
Старые Боровичи
Старый Злеев
Старыя Яриловичи
Стовповка
Столбовка
Страмота
Строевка
Студенец
Суличевка
Сусловка
Сутоки
Суховерщина (Суховырщина)
Сухой-Вир
Танских хутор
Тарасовича хутор
Тимошков хутор
Ткачевка
Тупичев
Турья
Тыковщина
Убежичи
Углы
Углы-Рудня
Ужик
Ульяновский
Утрата
Филиповка
Холодовичев хутор
Хорбаха
Хороб(р)ичи
Хоружевка
Хотивля
Хотуничи
Хренгранклюс
Хреновка
Хрип(к)овка
Церковище
Чекаринский
Чепеговка
Черемошное
Чигринцов хутор
Чиринцова
Чистые Лужи
Шишковка
Шишковка
Шурша
Щимель Великий
Щимель Малый
Юрьевка
Янковка
Яриловичи Новые
Яриловичи Старые

Фонды различных архивов по Городнянскому уезду:

Центральний Державний Архів  Вищих Органів Влади та Управління України (ЦДАВО України)
Центральный государственный архив высших органов власти и управления Украины (ЦГАВО)

Фонд 114 Земельний вiддiл Городнянського повiтового Виконавчого комiтету Рад робiтничих, селянських i червоноармiйських депутатiв, Чернiгiвської губернiї, м. Городня

Создание сайтов