Центральный государственный архив высших органов власти и управления Украины (ЦГАВО)

Армия УНР (на июль 1920 года):

Вторая стрелковая Волынская дивизия

Третья стрелковая Железная дивизия

Пятая стрелковая Херсонская дивизия

Шестая стрелковая Сечевая дивизия

Партизанские комиссии

Фонд 718 2-й Краматорсько-Дружкiвський комунiстичний радянський полк, м. Павлоград катеринославської губернiї

Фонд 1111 Iнженерна рота 5-ої пiшої української дивiзiї, м. Збараж Подiльської губернiї. 1917-1918 рр.

Фонд 1112 Штабний суд 16-ої пiшої дивiзiї вiйськ Української Держави, м. Олександрiвськ Катеринославської губернiї. 1918 р.

Фонд 1319 Надзвичайниий вiйськовий комендант та начальник гарнiзону м. Нiкополя Катеринославської губернiї

Фонд 1692 Штаб 5-ї дивiзiї вiйськ Української Держави, м. Одеса. 1918 р.

Фонд 1696 Державний iнспектор 9-ї пiшої залiзничної дивiзiї вiськ УНР, м. Проскурiв Подiлської губернiї. 1919 р.

Фонд 2243 Клуб товариства українцiв Головного штабу, м. Петроград. 1917 р.

Фонд 2246 Начальник постачання Холмської групи вiйськ Української Народної Республiки, м. Луцьк, Волинської губернiї. 1919 р.

Фонд 2247 Уповноважений по паливу Холмсько-Галицького фронту Української Народної Республiки, м. Тернопiль (Галичiна). 1919 р.

Фонд 2248 Штаб Пiвденно-Схiдної групи Республiканських вiйськ Української Народної Республiки, м. Бiрзула Одеської губернiї. 1919 р.

Фонд 2249 Штаб Схiдного фронту вiйськ Української Народної Республiки, лютий - Березень 1919р. - м. Козятин, Бердичiвського повiту Київської губернiї, березень 1919р. - Вiнниця Подiльської Губернiї, квiтень 1919р. - м. Тираспiль Одеської губернiї. 1919 р.

Фонд 2250 Iнформацiйне бюро армiї Української Народної Республiки, м. Київ. 1918-1919 рр.

Фонд 2251 Головна вiйськово-ветеринарна управа Української Держави, м. Київ. 1918 р.

Фонд 2252 Головне вiйськово-ветеренарне управлiння Української Народної Республiки, м. Вiнниця Подiльської Губернiї, м. Кам'янець-Подiльський Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2254 Армiйська гонорова рада ордена "Залiзного Хреста" Української Народної Республiки, м. Калiш (Полща). 1920-1923 рр.

Фонд 2255 Видатковий №2 продовольчий магазин 2-го армiйського корпусу вiйськ Врангеля, ст. Владиславiвка Феодосiвського району (Крим)        

Фонд 2256 Окрема наукова сотня пiдстаршин при Пiвнiчнiй групi вiйськ Української Народної Республiки, м. Рiвне. 1919 р.

Фонд 2258 Окрема кiнна дивiзiя вiйськ Української Народної Республiки, м. Гробовець табiр "Вдовици" (Польща)

Фонд 2259 Штаб 7-ї стрiлецької Бригади вiйськ Української Народної Республiки, м. Калiш (Польща). 1920-1923 рр.

Фонд 2260 Штаб Сердюцької окремої дивiзiї вiйськ Української Держави, м. Київ. 1918 р.

Фонд 2261 Штаб 11-ої пiшої дивiзiї вiйськ Української Народної Республiки, м. Полтава Полтавської губернiї. 1918-1919 рр.

Фонд 2262 Штаб 12-ї пiшої дивiзiї вiйськ Української Народної Республiки, м. Лубни Полтавської губернiї. 1918 р.

Фонд 2263 Штаб 20-ї пiшої дивiзiї вiйськ Української народної республiки, м. Могилiв-Подiльський Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2264 Перша пiша стрiлецька бригада вiйськ Української Народної Республiки, с. Бiлашiвка, м. Кривотин, с. Дiдковичi, с. Буда-Камiнецька. 1921 р.

Фонд 2265 Штаб 1-ї дивiзiї сiчових стрiльцiв вiйськ Української Народної Республiки, м. Фастiв Київської губернiї. 1919 р.

Фонд 2266 Штаб корпусу сiчових стрiльцiв вiйськ Української Народної Республiки, з сiчння 1919р. - м. Київ, з лютого 1919р. - м. Козятин, з червня 1919р. - м. Миколаїв. 1919 р.

Фонд 2267 Перший полк окремого загону сiчових стрiльцiв вiйськ Україської Народної Республiки, м. Бiла Церква. 1918-1919 рр.

Фонд 2268 2-ий полк при кошi окремого загону сiчових стрiльцiв вiйськ Української Народної Республiки, м. Бiла Церква Київської Губернiї. 1918-1919 рр.

Фонд 2269 Збiрний полк сiчових стрiльцiв вiйськ Української Народної Республiки, м. Сквира Сквирського повiту Київської губернiї. 1919 р.

Фонд 2270 Штаб 3-го пiшого полку корпусу сiчових стрiльцiв вiйськ Української Народної Республiки, с. Ставчинцi Таращанського повiту Київської губернiї. 1919 р.

Фонд 2271 5-й пiший полк сiчових стрiльцiв вiйськ Української Народної Республiки, м. Удрiївцi, м. В.- Бунiвка Лубенського повiту Полтавської Губернiї. 1919 р.

Фонд 2272 Отаман 1-го Волинського коша Українських сiчових стрiльцiв Української Держави, ст. Збараж (Польща). 1918 р.

Фонд 2273 2-й запасний кiнний полк вiйськ Української Держави, м. Новогеоргiївськ Одеської губернiї. 1918 р.

Фонд 2274 Штаб 3-го кадрового корпусу вiйськ Української Народної Республiки, ст. Бiрзула, ст. Слобiдка Одеської губернiї. 1918-1919 рр.

Фонд 2275 Штаб 2-го Подiльського корпусу вiйськ Української Народної Республiки, м. Вiнниця Подiльської губернiї. 1918-1919 рр.

Фонд 2276 Штаб 4-го корпусу вiйськ Української Держави, м. Кременчук Полтавської губернiї. 1918 р.

Фонд 2277 Штаб Полтавського 6-го корпусу вiйськ Української Народної Республiки, грудень 1918р. - мм. Кременчук, Полтава, сiчень 1919р. - м. Кременчук, кiнець сiчня - м. Крюкiв Полтавської губернiї. 1918-1919 рр.

Фонд 2278 4-та Подiльська бригада окремого корпусу прикордонної охорони вiйськ Української Держави, м. Кам'янець, Подiльської губернiї. 1918 р.

Фонд 2279 Вiйськовий штабний суд при канцелярiї вiйськового мiнiстерства Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2280 Комендант Української Народної Республiки, ст. Голта, Богопiлля, Орлик та їх округ, ст. Голта на Херсонщинi. 1919 р.

Фонд 2281 Друга пiша дивiзiя сiчових стрiльцiв вiйськ Української Народної Республiки, м.м. Фельштин, Балин, Фрампiль, с. Тимна, м. Рудка Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2283 Нагородно-реєстрацiйна комiсiя при ставцi головного отамана Української Народної Республiки, м-ко Ланцут (Польща). 1921 р.

Фонд 2284 Штаб осадного корпусу вiйськ Української Народної Республiки, м. Київ. 1919 р.

Фонд 2285 Управлiння Кам'янецького повiтового вiйськового начальника Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський Подiльської губернiї. 1918 р.

Фонд 2286 Командир 1-го пiшого рекрутського полку вiйськ Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2287 4-й гiрський гарматний полк вiйськ Української Народної Республiки, м. Київ. 1918 р.

Фонд 2288 9-й пiший Вiнницький полк вiйськ Української Народної Республiки, м. Вiнниця Подiльської губернiї. 1918-1919 рр.

Фонд 2289 11-й пiший Вiнницький полк вiйськ Української Держави, м. Вiнниця. 1918 р.

Фонд 2290 254-й пiхотний Миколаївський полк вiйськ Української Держави, м. Херсон. 1918 р.

Фонд 2291 Перший кiнний Бузький полк вiйськ Української Народної Республiки, м. Калинiвка, Вiнницького повiту Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2293 2-й окремий учбовий курiнь вiйськ Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський, Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2294 Управлiння Могилiв-Подiльського повiтового вiйськового начальника Української Народної Республiки, м. Могилiв-Подiльський, Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2295 Летичiвський повiтовий комендант вiйськ Української Народної Республiки, м. Летичiв, Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2296 Штаб залоги вiйськ Української Народної Республiки у мiстi Кам'янець-Подiльський, Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2297 Партизансько-повстанський штаб при Головнiй командi вiйськ Української Народної Республiки в м. Львовi, с. Балашiвка (Волинь), с. Михайлiвка, Дiдковичi, Зеньки (Київщина), Польща. 1921-1922 рр.

Фонд 2298 Головне iнтендантське управлiння Вiйськового мiнiстерства Української Держави, м. Київ. 1918 р.

Фонд 2299 Головне iнтендантське управлiння Мiнiстерства вiйськових справ Української Народної Республiки, м. Київ; лютий 1919р. - м. Вiнниця, Подiльської губернiї; липень - жовтень 1919р. - м. Кам'янець-Подiльський, Подiльської губернiї. 1918-1920 рр.

Фонд 2300 Головне управлiння Вiйськово-Повiтряного Флоту Української Народної Республiки, сiчень-квiтень 1919р. - м. Броди, серпень - жовтень 1919р. - м. Кам'янець-Подiльський, Подiльської губернiї. 1919-1920 рр.

Фонд 2301 Головне гарматне управлiння Вiйськового мiнiстерства Української Держави, м. Київ. 1918 р.

Фонд 2302 Головне артилерiйське управлiння Вiйськового мiнiстерства Української Народної Республiки, м. Київ. 1918-1919 рр.

Фонд 2303 Головне вiйськово-юридичне управлiння Української Держави, м. Київ. 1918-1919 рр.

Фонд 2304 Управлiння головного начальника постачання армiї Української Народної Республiки, м. Київ. 1918 р.

Фонд 2305 Управлiння головного начальника постачання дiючої армiї Української Народної Республiки з лютого 1919р. - м. Жмеринка, з квiтня 1919р. - м. Броди, червня 1919р. - м. Кам'янець-Подiльський. 1919-1920 рр.

Фонд 2306 Шкiльна головна управа Вiйськового мiнiстерства Української Держави, м. Київ. 1918-1919 рр.

Фонд 2307 Управлiння коменданта тилу дiючої армiї Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський. 1919 р.

Фонд 2308 Вiйськовий слiдчий при вiйськовому судi окремого прикордонного корпусу вiйськ Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський, Подiльської губернiї. 1919 р.

Фонд 2309 Штаб окремого корпусу технiчно-залiзничного вiйська Української Народної Республiки, м. Київ. 1918 р.

Фонд 2310 Штаб головної команди вiйськ Української Народної Республiки, м. Київ. 1918-1919 рр.

Фонд 2311 Представник Голови Ради Мiнiстрiв схiдної армiї Української Держави при австро-угорському вищому командуваннi, м. Одеса, Херсонської губернiї. 1918 р.
       
Фонд 2327 Кременчуцький повiтовий вiйськовий комiсарiат, м. Кременчук Полтавської губернiї

Фонд 2371 Референт вiйськових справ при Головному уповноваженому уряду Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський, Подiльської губернiї. 1919-1920 рр.

Фонд 2372 "Вiддавча" комiсiя по здачi зброї та державного майна Української Народної Республiки польськiй владi, листопад 1920р. - м. Гусятин Польський, грудень 1920р. - м. Тернопiль, з 1921р. - Польща, таб. Ченстохiв. 1920-1922 рр.

Фонд 2386 Штаб 16-го легко-гарматного полку вiйськ Української Народної Республiки, м.м Брест-Литовськ, Київ        

Фонд 2415 Штаб 6-ої запасної стрiлецької бригади вiйськ Української Народної Республiки, с. Куткiвцi (Польща). 1920-1921 рр.
       
Фонд 2419 Штаб 3-го кулеметного куреня вiйськ Української Народної Республiки. 1920 р.

Фонд 2420 Iвахницький волосний вiйськовий комiсарiат, с. Iвахники Лоховицького повiту Полтавської губернiї        

Фонд 2425 Штаб 16-го запасного стрiлецького куреня вiйськ Української Народної Республiки, с. Браташiв. 1920-1921 рр.

Фонд 2426 Генеральний iнспектор армiї Української Народної Республiки, територiя Польщi (Калiш, Вадовицi та iн.). 1921-1924 рр.

Фонд 2427 Вiйськовий штабний суд при штабi дiючої армiї Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський Подiльської губернiї. 1920 р.

Фонд 2428 Штаб тилу дiючої армiї Української Народної Республiки, м. Могилiв - Подiльський, Подiльської губернiї, з 1921р. - територiя Польщi. 1920-1923 рр.
       
Фонд 2432 Головна вiйськова судова управа УНР, 1918р. - м. Київ, червень-листопад 1919р. - м. Кам'янець - Подiльський Подiльської губернiї, з 1921р. - територiя Польщi (м. Тарнiв, Калiш та iн.). 1918-1923 рр.

Фонд 2433 1-й вищий вiйськовий суд Української Народної Республiки, територiя Польщi (Вадовiци, Ченстохiв, Стрiлково). 1920-1922 рр.

Фонд 2434 2-й вищий вiйськовий суд Української Народної Республiки, з 1920 - м.м. Кам"янець-Подiльський, Могилiв Подiльської губернiї, територiя Галичини (м. Городенка, Монасттирське та iн.), з 1921 т. Польщi (Ченстохiв, Калiш). 1920-1922 рр.

Фонд 2435 3-й вищий вiйськовий суд Української Народної Республiки, територiя Польщi (мм. Ченстохiв, Ланцут, Снiтково, та iн.). 1920-1922 рр.
       
Фонд 2437 4-й вищий вiйськовий суд Української Народної Республiки, листопад 1920р. - м. Кам'янець-Подiльський, листопад 1920р. - м. Волочиськ, з 1921р. - тер. Польщi (мм. Ряшiв, Ченстохiв та iн.). 1920-1921 рр.
       
Фонд 2439 Штаби iнтернованих вiйськ армiї Української Народної Республiки, табори: Вадовiци, Калiш, Ланцут, Олександрiв, Пiкулицi, Стражалково, Щепiорно (Польща) (колекцiя). 1920-1924 рр.

Фонд 2440 Вищий вiйськовий суд при 3-й запаснiй стрiлецькiй бригадi вiйськ Української Народної Республiки, терiторiя Польщi та Галичини (мм. Ланцут, Ряшiв та iн.). 1920-1921 рр.

Фонд 2441 Вищий вiйськовий суд при 2-й стрiлецькiй бригадi вiйськ Української Народної Республiки. 1920 р.

Фонд 2442 Вiйськовий надзвичайний суд при залозi вiйськ Української Народної Республiки, м. Могилiв, Подiльської губернiї. 1920 р.

Фонд 2443 Київський вищий вiйськовий суд Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський, Подiльської губернiї. 1918-1919 рр.

Фонд 2445 Надзвичайний вiйськовий суд при штабi залоги вiйськ Української Народної Республiки, м. Кам'янець-Подiльський Подiльської губернiї. 1920 р.
   
Фонд 2449 Вiйськово-польовi суди (перiод нiмецько-фашистської окупацiї України), (колекцiя). 1939-1945 рр.

Фонд 2451 Окремий технiчний курiнь 1-ої кулеметної дивiзiї вiйськ Української Народної Республiки, м. Вадовицi (Польща). 1920 р.

Фонд 2453 Нiмецькi вiйськовi частини (перiод нiмецько-фашистської окупацiї України), (колекцiя). 1937-1944 рр.

Фонд 2464 Управлiння вiйськового коменданта Жмеринського району Української радянської трудової армiї, м. Жмеринка Жмеринського повiту Подiльської губернiї. 1921 р.

Фонд 2483 Штаб 3-го кулеметного куреня 2-ої кулеметної бригади 1-ої кулеметної дивiзiї вiйськ Української Народної Республiки, травень 1920р. - м. Вiнниця, Кам'янець-Подiльський, з вересня 1920р. - в рiзних населених пунктах Подiльської губернiї (Товмач та iн.). 1920-1921 рр.

Фонд 2485 Вищий вiйськовий суд Української держави, м. Київ. 1918 р.

Фонд 2491 Українська вiйськова мiсiя в Речi Посполитiй, м. Варшава. 1920 р.

Фонд 2493 Червонооскiльський (колишнiй Цареборисiвський) волосний вiйськовий комiсарiат, слобода Червоний Оскiл Iзюмського повiту Харкiвської губернiї        

Фонд 2508 Управлiння вiйськового коменданта 5-ї дiльницi Жмеринського району Української радянської трудової армiї, м. Жмеринка Жмеринського повiту Подiльської губернiї. 1921 р.
       
Фонд 2523 Головний комiсар Української Народної Республiки при нiмецькому головному комендантi на Волинi, м. Ровно. 1918 р.

Фонд 2524 Прелесненський волосний вiйськовий комiсарiат, с. Прелесне Iзюмського повiту Харкiвської губернiї        
        
Фонд 2527 Михайлiвський волосний вiйськовий комiсарiат, с. Михайлiвка Iзюмського повiту Харкiвської губернiї        

Фонд 2551 Олександрiвський волосний вiйськовий комiсарiат, с. Олександрiвка Iзюмського повiту Харкiвської губернiї        
       
Фонд 2579 Рада робiтничо-селянської оборони УРСР, м. Київ. 1919 р.

Фонд 2601 Нiмецька вiйськова мiсiя на Українi, м. Київ. 1918-1919 рр.

Фонд 2610 1-ша батарея 1-ої Сердюцької гарматної бригади вiйськ Української Народної Республiки, м. Київ. 1917-1918 рр.

Фонд 2611 Редакцiя вiйськово-наукового вiсника Генерального штабу Української Народної Республiки, м. Київ. 1918-1919 рр.

Фонд 2718 Уповноважений Наркомату соцiального забезпечення УРСР по наданню допомоги жертвам контрреволюцiї при 14-iй армiї. 1919-1920 рр.
       
Фонд 2913 Управлiння начальника постачання при 3-iй запаснiй стрiлецькiй бригадi вiйськ УНР, м. Тулмач (Польща). 1920 р.

Создание сайтов